Team ANYDAY

We proudly present the individuals of team ANYDAY, who show up everyday to make sure ANYDAY accomplishes its goals.

Jonas

CEO

E-mail: jo@anyday.io

Mobil: +45 36 99 08 04

Kenneth ANYDAY

Kenneth

COO

E-mail: ka@anyday.io

Mobil: +45 72 73 00 44

Lasse

CMO

E-mail: laj@anyday.io

Mobil: +45 89 87 87 19

Robert

Head of Customer Support

E-mail: robert@anyday.io

Mobil: +45 81 81 61 81

Natt

Personal Assistant

E-mail: natt@anyday.io

Mobil: +45 81 81 61 81

Tik

Senior Developer

E-mail: tik@anyday.io

Mobil: +45 81 81 61 81

Sebastian

Account Manager, Norway

E-mail: sebastian@anyday.io

Mobil: +47 23 96 08 33

Kasper

Account Manager, Denmark

E-mail: kasper@anyday.io

Mobil: +45 89 87 75 92

Mads

Account Manager, Denmark

E-mail: mads@anyday.io

Mobil: +45 89 87 54 29

William

Account Manager, Denmark

E-mail: william@anyday.io

Mobil: +45 89 88 80 48

Michelle

SoMe Manager

E-mail: mt@anyday.io

Pooky

Data Entry

E-mail: kontakt@anyday.io

Mobil: +45 81 81 61 81

Get ANYDAY in your online store

Contact us

We are here to help you. 
Monday – Friday: 8:00 – 20:00 (CET)

Tilmeld dig nyhedsbrev

Vil du blive klogere på e-commerce og blive opdateret på, hvad ANYDAY går og laver?

Vi giver dig de bedste nyheder inden for online betalinger, e-commerce, forbrugermentalitet med mere.

© Copyright ANYDAY A/S, 2020.

Cookie & Privacy Policy

Get started with ANYDAY

We will help you throughout the journey. 

Simple and Easy.